Odbor sdělovacích prostředků a IT

NÁPLŇ ČINNOSTI

• Odbor sdělovacích prostředků má na starost provoz, údržbu a zajištění provozu internetu a kabelové televize. Na odboru je možné vyřídit si smlouvu o připojení či odpojení k internetu nebo ke kabelové televizi. Náplní odboru je také správa a údržba informačních technologií města. Odbor sdělovacích prostředků vyřizuje i žádosti o reklamu v kabelové televizi.
  • Odbor se dále pak stará o správu všech informačních kanálu města, mezi něž patří webové stránky, informační kanál v kabelové televizi a oficiální facebookový a instagramový profil.
  • Odbor zajišťuje dokumentaci ze všech kulturních, sportovních i společenských akcí a snaží se zvyšovat informovanost občanů města.
  • Odbor sdělovacích prostředků má na starost tvorbu propagačních materiálů města. Zajišťována je komunikace se spolky a organizacemi.