Světelné signalizační zařízení přechod pro chodce - Tyršova

Semafor na ulici Tyršova je v provozu

Jedná se o tzv. poptávkový semafor, který je v provozu během dne. Ve večerních hodinách je vypnut (bliká oranžovým světlem). Chodec před přechodem komunikace zmáčkne tlačítko pro zastavení provozu a čeká na zelenou. Prosíme, dbejte zvýšené opatrnosti při přechodu komunikace.

FotoFotoFoto

Aktualizováno 14. 11. 2022

Dne 30. června byla zveřejněna nová veřejná zakázka - Město Albrechtice, Krnovská (I/57) – světelné signalizační zařízení přechod pro chodce Tyršova

• Druh veřejné zakázky: stavební práce
  • Stručný popis předmětu: Předmětem zakázky jsou stavební práce týkající se výstavby nového světelného signalizačního zařízení přechodu pro chodce v Městě Albrechticích na ulici Krnovské (silnice I/57) u ulice Tyršovy.
  • Režim veřejné zakázky: VZ malého rozsahu
  • Předpokládaná hodnota: neuvedena
  • Zahájení realizace: předpokládá se na přelomu července a srpna 2022, řádné provedení stavby a její předání je požadováno nejpozději ke dni 30. 9. 2022.
  • Délka výstavby: 30 kalendářních dní od předání staveniště
  • Stavba bude provedena podle projektové dokumentace zpracované v 5/2022 oprávněnou osobou, a to subjektem PK SSZ Obrdlík, s.r.o., Sentická 1053/1, 641 00 Brno, IČO 11941707.
  • Pro více informací klikněte zde.

Aktualizováno 30. 6. 2022