Výměna střešní krytiny na ul. Slezská 44/2

Výměna střešní krytiny na ul. Slezská je hotová! V rámci oprav došlo ke kompletní rekonstrukci střešního pláště, včetně oplechování a výměny poškozeného řeziva.

FotoFotoFotoFoto

Aktualizováno 21. 9. 2022

Práce na výměně střešní krytiny na ulici Slezská pokračují.

FotoFotoFoto

Aktualizováno 15. 8. 2022

Práce na výměně střešní krytiny na ulici Slezská pokračují.

FotoFotoFoto

Aktualizováno 8. 8. 2022

27. července bylo předáno staveniště a byly zahájeny stavební práce.

Aktualizováno 27. 7. 2022

Zhotovitel: CONCH s. r. o.
Autorský dozor: Radovan Zatloukal
Technický dozor: Ing. Petr Čevela
Ve věci výměna střešní krytiny na ul. Slezská proběhla schůzka s nájemníky a v současné době probíhá mykologický průzkum, příprava zahájení. Staveniště zatím nebylo předáno, čeká se na cenové vyjádření ve formě písemné zprávy mykologa. Následně bude předáno staveniště. Vysoutěžený zhotovitel podepsal dodatek ke smlouvě.

Aktualizováno 29. 6. 2022

Dodatek ke smlouvě z 1. 6. 2022.
Smluvní strany se dohodly na změně smlouvy o dílo. Smluvní strany sjednávají, že k požadavku objednatele budou provedeny změny v rozsahu díla spočívající ve změnšení rozsahu díla (méněpráce), tak i zvětšení rozsahu díla (vícepráce).

Aktualizováno 22. 6. 2022

Zhotovitelem zakázky se stala firma Conch s. r. o. zastoupena Michalem Dědičem, jednatelem. Technický dozor bude provádět Ing. Petr Čevela, Jiráskova 645/23, 794 01 Krnov, IČ: 08719373. V nejbližších dnech bude podepsána smlouva se zhotovitelem.

Aktualizováno 31. 5. 2022

Dne 4. května 2022 byla zveřejněna nová veřejná zakázka: na výměnu střešní krytiny ul. Slezská 44/2, Město Albrechtice.

• Jedná se o stavební práce, které zahrnují kompletní rekonstrukci střešního pláště, včetně oplechování, výměny poškozeného řeziva a prací s tím spojených.
  • Podkladem pro zpracování nabídky veřejné zakázky je dokumentace pro provádění stavby, kterou vypracovala firma Projekční a inženýrská činnost, Radovan Zatloukal, B. Němcové 889/4, Krnov 794 01, IČ:73085022.

Pro více informací klikněte zde.

Aktualizováno 4. 5. 2022