Jezdecké centrum Město Albrechtice

Nebojte se nových zážitků. Ne nadarmo se říká, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu.

Jezdecké centrum se nachází v podhorské oblasti Hrubého Jeseníku v Městě Albrechticích. V blízkosti areálu vedou velmi oblíbené cyklistické stezky, rozhledna Hraniční vrch. Areál se nachází na okraji města v klidném prostředí, je obklopen kopci, pastvinami a rybníkem Celňák. V okolí je také mnoho jiných zajímavostí a v těsné blízkosti přechod do Polska.

Jezdecké centrum nabízí jízdy na koni, výcvikové lekce pokročilých jezdců, jízdu dětí a dospělých na jízdárně a při nepřízni počasí v hale. Jízdu je nutné objednat předem na tel.: 776 595 498, Dále nabízí také příměstské tábory, kde si mohou děti užít týden plný zážitků, naučí se plno nových věcí a poznají nové kamarády. Tyto tábory se konají v době letních prázdnin. Jezdecké centrum dále nabízí ustájení koní (k dispozici jsou pastviny, písková jízdárna s geotextilií, překážkový materiál, menší krytá hala) je zde možnost tréninku s vlastním koněm, pronájem jízdárny i haly, přepravu koní. Co se týče ustájení, vše je na dohodě s majitelem. Informace o ustájení a přepravě koní na tel.: 603 595 493.

Ceny
Ceny jsou smluvní dle poskytnutých služeb s možností zajištění služeb kováře i veterináře.

Poloha
Jezdecké centrum se nachází v podhorské oblasti Hrubého Jeseníku v Městě Albrechticích, asi 15 km od města Krnova.

Adresa a kontakt
Jezdecké centrum Město Albrechtice